Dlaczego warto poznać Bezpieczną Krainę Energa-Operator?

Jesteśmy świadomi społecznej roli, jaką pełnimy. W tym celu powstała Bezpieczna Kraina Energa-Operator. Edukacja najmłodszych związana z prawidłowym zachowaniem w otoczeniu infrastruktury elektroenergetycznej i bezpieczne użytkowanie urządzeń na prąd to wiedza, którą w przystępny sposób przekazujemy dzieciom w tym miejscu. Bezpieczna Kraina to miejsce, w którym znajdziesz również porady związane z energią elektryczną, ciekawostki i informacje przydatne opiekunom najmłodszych.

Poznaj nas

Przesyłamy i dystrybuujemy energię elektryczną. Odpowiadamy za dostarczenie energii elektrycznej do użytkowników końcowych, przyłączanie do sieci, montaż liczników rozliczeniowych oraz pozyskanie danych pomiarowych na potrzeby rozliczeń. Nie sprzedajemy energii elektrycznej - tym zajmują się sprzedawcy.

Skontaktuj się z nami

Jak można się z nami skontaktować? Jak zgłosić brak prądu i kogo zaalarmować, gdy widzimy sytuację zagrażającą życiu? Pozostańmy w dobrym kontakcie.

Porady

Dom to miejsce, w którym czujemy się bezpiecznie. Rutyna i tymczasowe rozwiązania to najwięksi wrogowie ostrożności. Na co zwrócić uwagę w domu lub mieszkaniu, aby uniknąć zagrożeń związanych z prądem?